Rzeki na których organizujemy spływy

Spływy kajakowe Piła - organizowanie spływów kajakowych w Pile

Witamy na stronie www.kajaczki.pila.pl

Nasza baza mieści się w miejscowości DOBRZYCA (gmina Szydłowo, powiat pilski) położonej w północnej części Wielkopolski, a działamy na terenie województw: wielkopolskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Usytuowanie naszej bazy przy rzece Gwda i przy ujściach rzek Piława Rurzyca i Głomia pozwala na rozpoczęcie lub zakończenie spływu bezpośrednio w naszej siedzibie.

Wypożyczając u nas kajaki możecie Państwo spłynąć rzekami Gwda , Piława, Dobrzyca, Rurzyca, Głomia, Płytnica, Piławka, Drawa, Wełna, Noteć,  oraz innymi rzekami.

Organizujemy spływy jednodniowe, wielodniowe, rodzinne, szkolne, studenckie, firmowe. Mamy specjalną ofertę skierowaną do grup szkolnych. Spływy takie prowadzi zawsze komandor – przewodnik z uprawnieniami IRR oraz zabezpiecza odpowiednia liczba ratowników WOPR.

 

 Wypożyczając u nas kajaki dostaniecie Państwo w komplecie wiosła, kamizelki asekuracyjne lub ratunkowe, mapki rzek oraz pojemniki wodoszczelne na telefony i aparaty.

Nasz sprzęt jest najwyższej jakości – kajaki polietylenowe (min. Vista i Brio)

wiosła aluminiowo-polietylenowe Borel (proste i skrętne) oraz atestowane kamizelki asekuracyjne i ratunkowe.

Do dyspozycji posiadamy własny parking na prywatnej posesji. Tutaj mogą Państwo bezpiecznie zostawić swoje samochody i przesiąść się do naszych środków transportu, którymi przewieziemy Was wraz z kajakami na miejsce rozpoczęcia spływu. Możemy też zabrać Państwa na spływ z innego, umówionego wcześniej, miejsca. Po zakończeniu spływu (jeśli nie kończycie w naszej bazie) odwieziemy kierowców lub całą grupę do miejsca parkowania samochodów.

 

Pomożemy Państwu także w zaplanowaniu trasy, transporcie bagaży wzdłuż trasy, organizacji noclegów i wyżywienia.

 

 

Projekt strony

Projektowanie i tworzenie stron www Piła, Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Znajdź nas

Kontakt

  • homeKrzysztof Stadnik
  • phone+48 508 285 883
  • mailkajaczki.pila@vp.pl
  • mapUl. Staromiejska 70/16 64-920 Piła